Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Jestem przedszkolakiem / Aktualności / Wolne miejsca w Taciszowie
Wolne miejsca w Taciszowie

Szanowni Państwo,

chcieliśmy poinformować, że w Punkcie Przedszkolnym w Taciszowie mamy jeszcze wolne miejsca, w związku z czym zapraszamy serdecznie. Zajęcia w Punkcie Przedszkolnym są bezpłatne, Punkt jest prowadzony w ramach projektu "Jestem przedszkolakiem", który jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach POKL, nr projektu POKL.09.01.01-24-008/13.

Dokumenty rekrutacyjne, a także Regulamin Punktu Przedszkolnego można pobrać poniżej (załączniki) lub w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Kleszczowie, gdzie należy składać wypełnione dokumenty.

W razie pytań proszę o kontakt z koordynatorem projektu, panią Dorotą Patrzałek tel. 71/ 782 08 92

Wróć do góry