Jestem przedszkolakiem / Aktualności / Warsztaty z psychologiem
Warsztaty z psychologiem

serdecznie zapraszamy na warsztaty z psychologiem, które odbędą się we wszystkich trzech Punktach Przedszkolnych: w Kleszczowie, w Taciszowie i Poniszowicach. Tematyka warsztatów dotyczyć będzie etapów rozwojowych dziecka oraz jego potrzeb w procesie wychowawczym.

HiRes (6) - Kopia

Warsztaty poprowadzi wykwalifikowany psycholog, pani Ewelina Pałys, która również na co dzień sprawuje opiekę psychologiczną nad dziećmi z Punktów Przedszkolnych.

- Warsztaty w Kleszczowie odbędą się odbędą się w poniedziałek 22 września, w Punkcie Przedszkolnym w Kleszczowie od godziny 16.00 do 20.00.
- Warsztaty w Taciszowie odbędą się odbędą się we wtorek 23 września, w Punkcie Przedszkolnym w Taciszowie od godziny 16.00 do 20.00.
- Warsztaty w Poniszowicach odbędą się odbędą się w środę 24 września, w Punkcie Przedszkolnym w Poniszowicach od godziny 16.00 do 20.00.

Na czas trwania warsztatów zapewniamy również opiekę nad dziećmi.

Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców, a zwłaszcza tatusiów !!!