Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Jestem przedszkolakiem / Aktualności / Warsztaty z psychologiem
Warsztaty z psychologiem

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na warsztaty z psychologiem, dotyczące etapów rozwojowych dziecka oraz jego potrzeb w procesie wychowawczym.

HiRes (6) - Kopia

Warsztaty odbędą się we wtorek 25 lutego, w Punkcie Przedszkolnym w Kleszczowie i potrwają od godziny 16.00 do 20.00. Poprowadzi je wykwalifikowany psycholog pani Anna Pyrsz, która również na co dzień sprawuje opiekę psychologiczną na dziećmi z Punktu Przedszkolnego w Kleszczowie. Na czas trwania warsztatów zapewniamy również opiekę nad dziećmi, którymi w tym czasie zaopiekuje się nasza nauczycielka pani Aleksandra Urbanek.

Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców, a zwłaszcza tatusiów !!!

Wróć do góry