Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Jestem przedszkolakiem / Aktualności / Warsztaty z logopedą
Warsztaty z logopedą

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na warsztaty z logopedą, dotyczące wpływu rodziców na rozwój mowy dziecka i kompensację wad wymowy. Podczas warsztatów dowiecie się Państwo jak w jaki sposób możecie samodzielnie pracować z dzieckiem.

HiRes (5)

Warsztaty odbędą się w czwartek 24 kwietnia, w Punkcie Przedszkolnym w Kleszczowie i potrwają od godziny 16.00 do 20.00. Poprowadzi je wykwalifikowana logopedka pani Ilona Konopka, która również na co dzień pracuje z dziećmi z Punktu Przedszkolnego w Kleszczowie. Na czas trwania warsztatów zapewniamy również opiekę nad dziećmi, którymi w tym czasie zaopiekuje się nasza nauczycielka pani Aleksandra Urbanek.

Jak zawsze zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców, a zwłaszcza tatusiów !!!

Wróć do góry