Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Jestem przedszkolakiem / Aktualności / Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego
Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego

szanowni Państwo,

chcielibyśmy poinformować, że w odpowiedzi na zapytanie ofertowe z dnia 17.02.2014 r. dotyczące realizacji imprez kulturalnych dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat dla dwóch Punktów Przedszkolnych w Kleszczowie oraz w Taciszowie, prowadzonych w ramach projektu „Jestem przedszkolakiem”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach POKL, nr projektu POKL.09.01.01-24-008/13 zostały wybrane dwie oferty częściowe: Doroty Brzozowskiej - Przedstawienia Teatralne dla realizacji przedstawień teatralnych oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Rudzińcu dla realizacji koncertów muzycznych.

Wszystkim oferentom dziękujemy.

Wróć do góry