Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Jestem przedszkolakiem / Aktualności / Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego - Pomoc nauczyciela
Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego - Pomoc nauczyciela

Szanowni Państwo,

chcielibyśmy poinformować, że w wyniku przeprowadzenia procedury zapytania ofertowego oraz rozmów kwalifikacyjnych w ramach projektu „Jestem przedszkolakiem”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach POKL, nr projektu POKL.09.01.01-24-008/13, na stanowisko: Pomoc nauczyciela zostały wybrane następujące osoby:

Punkt Przedszkolny w Poniszowicach - pani Iwona Świerkosz

Punkt Przedszkolny w Taciszowie - pani Elżbieta Brożek

Wszystkim kandydatkom dziękujemy z wzięcie udziału w rozmowie kwalifikacyjnej.

Wróć do góry