Jestem przedszkolakiem / Aktualności / Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego - Nauczyciel
Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego - Nauczyciel

chcielibyśmy poinformować, że w wyniku przeprowadzenia procedury zapytania ofertowego oraz rozmów kwalifikacyjnych w ramach projektu „Jestem przedszkolakiem”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach POKL, nr projektu POKL.09.01.01-24-00809.01.01-24-008/13 na stanowisko Nauczyciela wychowania przedszkolnego zostały wybrane następujące osoby:

• Punkt Przedszkolny w Poniszowicach - pani Agata Gmyrek
  • Punkt Przedszkolny w Taciszowie - pani Małgorzata Wrzesińska, pani Izabela Kogut

Wszystkim kandydatkom bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w rozmowie kwalifikacyjnej.

CallSend SMSAdd to SkypeYou'll need Skype CreditFree via Skype