Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Jestem przedszkolakiem / Aktualności / Nabór dzieci do Punktu Przedszkolnego
Nabór dzieci do Punktu Przedszkolnego

Szanowni Państwo,

chcielibyśmy poinformować, że planujemy nabór do Punktu Przedszkolnego w Poniszowicach na rok szkolny 2014/2015 i rekrutację i do projektu: Jestem przedszkolakiem, nr projektu: POKL.09.01.01-24-00809.01.01-24-008/13. Partnerem projektu jest Gmina Rudziniec. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Kapitał Ludzki.

Nabór do Punktów Przedszkolnych rozpocznie się 9 czerwca 2014 r. i potrwa do 20 czerwca 2014 r. W tym czasie będzie można składać dokumenty rekrutacyjne tj. deklarację uczestnictwa w projekcie wraz załącznikami w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Poniszowicach (Gmina Rudziniec). Dokumenty rekrutacyjne będą dostępne do pobrania na stronie internetowej projektu oraz w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Poniszowicach, zostaną one również rozdane na spotkaniu informacyjnym dotyczącym planowanej rekrutacji, które odbędzie się 10 czerwca w Szkole Podstawowej w Poniszowicach o godz. 18.00.

W załącznikach znajdą Państwo Zasady Rekrutacji, Regulamin Punktów Przedszkolnych oraz komplet dokumentów rekrutacyjnych:

Wróć do góry