Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Jestem przedszkolakiem / Aktualności / Kulturalny tydzień w Kleszczowie
Kulturalny tydzień w Kleszczowie

Przyszły tydzień w Punkcie Przedszkolnym w Kleszczowie będzie obfitował w wydarzenia kulturalne. We wtorek 25 marca o godz. 10.00 zapraszamy najmłodszych na spektakl teatralny pod tytułem Śmieciowisko, przygotowany przez Wrocławską Scenę Młodego Widza. Bohaterem przedstawienia jest ulubieniec dzieci Marcel, który wspólnie z mieszkańcami dziupli w drzewie, Wronkiem i Jurkiem żartobliwie opowie o regułach segregacji odpadów oraz o tym jak być bezpiecznym poza domem.

A już we piątek 28 marca przedszkolaki odwiedzi o godz. 10.00 Kapela Góralska, która zaprezentuje dzieciom muzykę góralską oraz instrumenty strunowe: skrzypce, kontrabas oraz dęte: akordeon, a także instrumenty pasterskie i tańce góralskie takie jak taniec zbójnicki, walcerki i poleczki. Zapowiada się wspaniała impreza:)

Wróć do góry