Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Jestem przedszkolakiem / Aktualności / Koncert w Kleszczowie
Koncert w Kleszczowie

W tym tygodniu zapraszamy serdecznie Małe Przedszkolaki z Kleszczowa na kolejny koncert z cyklu imprez kulturalnych dla najmłodszych. Tym razem będzie to bardzo wiosenny koncert, podczas którego będzie można posłuchać odgłosów wiosny w muzyce, a także usłyszeć na własne uszy:) jaką inspiracją jest dla kompozytora przyroda. Dzieci będą mogły porównać zjawiska natury u J. Haydna i A. Vivaldiego i posłuchać w wykonaniu skrzypiec solo najsławniejszego „odgłosu natury” – lotu trzmiela z opery Nikołaja Rimskiego-Korsakowa Bajka o carze Sałtanie. A wszystko to za sprawą koncertu smyczkowego z udziałem: skrzypiec I i II, altówki i wiolonczeli, który odbędzie się w środę, 16 kwietnia o godz. 9.00.

Wróć do góry