Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Do przedszkola / Aktualności / Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego
Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego

Szanowni Państwo,

informujemy, że w odpowiedzi na zapytania ofertowe na stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego w miejscowościach: Grabowa, Blichowo, Włóki, Worowice, Sudragi, w ramach projektu „Do przedszkola” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach POKL, nr projektu POKL.09.01.01-14-024/12 wybrano następujące oferty:

  • w miejscowości Grabowa (Gmina Potworów): Katarzyna Fila, Anna Gruszczyńska
  • w miejscowości Blichowo (Gmina Bulkowo): Anna Peciakowska
  • w miejscowości Włóki (Gmina Bulkowo): Marzena Kiełpińska
  • w miejscowości Worowice (Gmina Bulkowo): Katarzyna Myzia
  • w miejscowości Sudragi (Gmina Sierpc): Joanna Zasadowska

W odpowiedzi na zapytania ofertowe na stanowisko: Pomoc nauczyciela w miejscowościach: Grabowa, Blichowo, Włóki, Worowice, Sudragi, w ramach projektu „Do przedszkola” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach POKL, nr projektu POKL.09.01.01-14-024/12 wybrano następujące oferty:

  • w miejscowości Grabowa (Gmina Potworów): Lidia Bocheńska, Ewa Jędrzejczyk
  • w miejscowości Blichowo (Gmina Bulkowo): Justyna Mikucka
  • w miejscowości Włóki (Gmina Bulkowo): Iwona Strupczewska
  • w miejscowości Worowice (Gmina Bulkowo): Elżbieta Modzelewska
  • w miejscowości Sudragi (Gmina Sierpc): Marta Adamczyk
Wróć do góry