Do przedszkola / Aktualności / Nabór dzieci do punktów przedszkolnych
Nabór dzieci do punktów przedszkolnych

rozpoczynamy rekrutację dzieci do punktów przedszkolnych założonych w ramach projektu: Do przedszkola nr projektu PO KL.09.01.01-14-024/12. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Kapitał Ludzki.

Od 3 czerwca do 21 czerwca ( do godziny 12:00) dokumenty można składać w urzędach gmin: Bulkowo, Potworów i Sierpc. Komplety dokumentów osobno dla każdej miejscowości znajdą Państwo w załącznikach w kolejnych aktualnościach.
Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 28 czerwca, listy z nazwiskami dzieci przyjętymi do przedszkola zostaną rozwieszone w Gminach jak i w przedszkolach do których Państwo aplikowali.
Prosimy dokładnie zapoznać się z dokumentami rekrutacyjnymi. Wszystkie dokumenty mogą Państwo otrzymać w urzędach gmin lub pobrać bezpośrednio z naszej strony.
Prosimy składać wyłącznie wypełniony komplet dokumentów podpisanych przez jedną osobę ( jednego rodzica/opiekuna).