Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Do przedszkola / Aktualności / Nabór dzieci do Punktów Przedszkolnych
Nabór dzieci do Punktów Przedszkolnych

Szanowni Państwo,

rozpoczęła się rekrutacja do punktów przedszkolnych założonych w ramach projektu "Do przedszkola". Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Kapitał Ludzki.

Od 24 marca do 11 kwietnia można składać dokumenty rekrutacyjne w Urzędach Gmin: Bulkowo, Potworów i Sierpc. Komplety dokumentów osobno dla każdej miejscowości znajdą państwo w załącznikach w kolejnych aktualnościach, można je również otrzymać i wypełnić na miejscu w odpowiednim urzędzie gminy. Prosimy składać wyłącznie wypełniony komplet dokumentów z wszystkimi załącznikami podpisany przez jedną osobę ( jednego rodzica/opiekuna).

Prosimy szczegółowo zapoznać się z Zasadami Rekrutacji oraz Regulaminem Punktu Przedszkolnego.

Wróć do góry