Fundacja / Orzeszków
Małe Przedszkole w Orzeszkowie

• 2 Maja - Małe Przedszkole będzie nieczynne 29.04.2014
    Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w związku z postulatami rodziców, w dniu 2 maja br. Małe Przedszkole będzie zamknięte.
  • Psycholog w marcu 05.03.2014
    20 marca Nasze przedszkole odwiedzi Psycholog dziecięcy Pani Ewa. Zapraszam Rodziców do rozmów:)
  • Warsztaty dla rodziców 05.03.2014
    24 marca od godziny 16.00 w przedszkolu będą odbywać się warsztaty dla rodziców pt "Polityka równości szans kobiet i mężczyzn" . Obecność na warsztatach obowiązkowa !!!
  • Dzień Babeczki 05.03.2014
    7 marca w przedszkolu odbędzie się "Dzień Babeczki". Proszę, aby dzieci w ten dzień przyniosły ze sobą wszelkie artykuły dekoracyjne do babeczek:)
  • Kto może niech pomoże. Konkurs na wymarzony plac zabaw :) 24.02.2014
    Moi drodzy, mamy do Was prośbę, która dziennie zajmuje minutkę, a ile sprawi radości dla naszych dzieci. Szkoła Podstawowa i Przedszkole biorą udział w konkursie na wymarzony plac zabaw. Ws...