Fundacja / Golędzinów / Aktualności

Witamy na stronie naszego Małego Przedszkola!

31.05.2010

Nasza strona właśnie rusza. Będziemy na niej zamieszczać aktualności z życia przedszkola i nasze zdjęcia.

Życzenia noworoczne

31.12.2011

P1010925

Z okazji Nowego Roku 2012 Rodzicom, Panu sołtysowi J.Jaworskiemu, Włodarzom Miasta i Gminy Oborniki Śląskie,

Wszystkiego najlepszego składają:

Krystyna Kornecka

wdzięczne przedszkolaki

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych 2013

01.04.2013

P1040346

Ciepłych, pełnych radosnej nadziei Świąt wielkanocnych a także kolorowych spotkań z budzącą się do życia przyrodą składają: Rodzicom, Panu sołtysowi J.Jaworskiemu, Włodarzom Miasta i Gminy Oborniki Śląskie, Panu Prezesowi A. Mazij i vice prezes Pani dr K.Kamińskiej oraz wszystkim, którzy przyczyniają się do funkcjonowania przedszkola w Golędzinowie.

Krystyna Kornecka

wdzięczne przedszkolaki

KONKURS!!!

22.04.2013

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie ogłoszonym przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, a dokładnie przez Wydział Zarządzania Programem Operacyjnym Kapitał Ludzki w Departamencie Funduszy Europejskich. Konkurs jest zatytułowany: „EFS kolorami malowany”.

Przedmiotem Konkursu jest wykonanie pracy plastycznej ilustrującej udział m.in. w projekcie przedszkolnym lub zmiany, jakie nastąpiły dzięki jego realizacji, np. w przedszkolu czy też życiu codziennym jego uczestników.